Weterani z Nowego Orleanu wydadzą swój nowy album „Symmetry In Black” w maju (26 w Europie i 27 w USA). Producentami są wokalista oraz gitarzysta grupy Kirk Windstein Duane Simoneaux. Za miks odpowiadał Josh Wilbur. 

Windstein opowiada:

Jesteśmy bardzo dumni i podekscytowani tym, co nagraliśmy. Skupienie, determinacja i nastawienie w zespole jest cały czas na wysokim poziomie.

Data wydania albumu zbiega się z 25-leciem istnienia zespołu. Muzyk kontynuuje:

Crowbar to moje serce i dusza. Muzyka jest częścią mnie i jestem z tego naprawdę dumny.

Teraz, kiedy zespół skończył nagrywanie albumu, wybierze się do Wielkiej Brytanii na kilka koncertów z Hang The Bastards i Dropback. Dodatkowo wystąpi na kilku europejskich festiwalach wliczając Roadburn Bloodstock Open Air.  

Windstein opuścił Down w 2013 skupiając się w 100% na Crowbar. Aktualny skład zespołu:

Kirk Windstein (Gitara, wokal)
Matt Brunson (Gitara)
Tommy Buckley (Perkusja)
Jeff Golden (Bas)

Kirk Windstein (Crowbar): "Nie chciałbym nowego albumu KISS"

 

2 Komentarze Crowbar: Premiera „Symmetry in Black” w maju

    1. h-a-r-v

      Nikt nawet nie wiedział, że jest Twoje, bo nikt Cię nie znał. Redaktor, który nota bene od dawna z nami nie pracuje, znalazł to w sieci na hasło „Crowbar” bez sprawdzenia i tyle. Nie ma nawet Twojego znaku wodnego. Promujemy innych fotografów, gdy wiemy, że zdjęcia są ich, publikujemy ich fotorelacje i ogólnie staramy się wspierać. Wrzuciliśmy Twój profil na nasze fb dzisiaj, żeby i Ciebie jakoś pokazać, ale z takim nastawieniem na więcej nie licz. Oczywiście fotkę skasowaliśmy, nie robi nam kompletnie żadnej różnicy, czy jest Twoja, czy jakakolwiek inna.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *