Lacuna Coil będzie promować swój nowy album „Broken Crown Halo” w Ameryce Północnej w ramach trasy Hottest Chicks In Hard Rock Tour. Już od 20 lutego włoscy muzycy będą dzielić scenę z grupami Sick Puppies, Eyes Set To Kill oraz Cliver. Trasa rozpocznie się od Wilmington, poprzez Karolinę Północną i zakończy się 20 marca w Anaheim w Kalifornii.

Na temat wydarzenia wypowiedziała się Cristina Scabbia, liderka Lacuny Coil:

Rzeczy typu „najgorętsze laski w metalu” zainicjował parę lat temu amerykański magazyn „Revlover”, stąd też wywodzi się nazwa nadchodzącej trasy.

Jestem wdzięczna za to, że byłam pierwszą kobietą-artystką na okładce tego magazynu.

Nie uważam się za seksowną.

Mam swoje wzloty i upadki, a już na pewno nie patrzę na siebie w lustrze, kontemplując nad (nieistniejącą) perfekcyjnością.

Czy zwyczajne zdjęcie może sprawić, że będziesz uważać kogoś za osobę atrakcyjną?

Jak można mówić o jakiejś osobie, że jest gorąca lub nie? Opierając się na (ogólnej idei) pięknie?

[…] kiedy widzę ankiety lub nawet ‚konkursy’ wśród ludzi (fani różnych zespołów) na temat ‚która jest najgorętszą laską w metalu lub rocku’, czuję się zadowolona, gdy jestem w to włączona, ale również… robi mi się nieco niedobrze.

Atrakcyjność, przynajmniej w moim świecie […] oznacza to, że ktoś, kto może dobrze wyglądać (według mojego osobistego gustu, więc nie musi być to uniwersalne), może posiadać równie interesującą osobowość.

Rzeczywiście. Wcale nie jest seksowna.

Cristina Scabbia, Lacuna Coil

Cristina Scabbia, Lacuna Coil

Cristina Scabbia, Lacuna Coil

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *