Mogliśmy w ostatnim czasie natknąć się na kilka zestawień najseksowniejszych kobiet w świecie hard rocka i metalu. Łatwo można było zauważyć, że każdemu rankingowi towarzyszy wokalistka zespołu Lacuna Coil, Cristina Scabbia. Portal Chicago Tribune przeprowadził z nią wywiad, pytając o trasę „Hottest Chicks In Hard Rock”, podczas której Lacuna Coil gra wspólnie z takimi zespołami jak Sick Puppies, Eyes Set to Kill i Cilver. Najciekawsze kwestie przeczytacie poniżej:

Ta rzecz z najgorętszą laską krąży wokół mnie od 2007 roku. To wtedy byłam na okładce Revolvera po raz pierwszy. Z jednej strony, to wkurzające, ponieważ wciąż jestem wokalistką, a nie modelką… ale nie mogę zaprzeczać temu, że mi to pochlebia. Nie ma nic złego w tym, że ludzie postrzegają cię jako dobrze wyglądającą kobietę. Wielu ludzi widzi mnie w taki sposób, ale gdy słyszą, jak śpiewam, problem znika.

Cristina dodaje:

Po prawdzie nie patrzę na siebie jak na gorącą laskę. Tak naprawdę czuję się jak chłopczyca. Mam wiele wątpliwości co do tego, co znaczy słowo „gorąca”. Za wyglądem, który jest dla mnie atrakcyjny, stoi wiele więcej. Patrzenie na zdjęcie kogoś gorącego – co to właściwie znaczy? To, że nago ktoś jest podniecający? Czy może to, że chciałabym uprawiać seks z tą osobą? To znak zapytania…
W sesjach zdjęciowych nigdy nie pokazują moich cycków. Nigdy nie wyszłam do zdjęć w połowie naga. To znaczy, że potrafię zakomunikować atrakcyjność w inny sposób, a to czyni mnie z siebie dumną.

Scabbia zapytana, jak to jest być jedyną kobietą w zespole, odpowiada tak:

Jestem w pewnym stopniu chłopczycą. Jestem w busie stale z chłopakami, przez 24 godziny przed wiele dni w miesiącu. Nigdy nie postrzegałam siebie jako dziewczęcą kobietę – to może być klucz…
Jedyną prywatnością, którą masz, jest twoje łóżko. To ciężka sprawa. Musisz mieć ten tryb życia w swojej krwi. To o wiele więcej niż: „Ooch, jedziesz grać dla wielu ludzi. To musi być czadowe”. Jest wiele poświęceń, zwłaszcza, gdy nie zarabiasz milionów. Z tym też się zmagamy.

Warto dodać, że Lacuna Coil na przełomie marca i kwietnia wyda swój kolejny album, zatytułowany „Broken Crown Halo”, o którym pisaliśmy w tym newsie.

Cristina Scabbia (Lacuna Coil) o byciu jedną z najseksowniejszych lasek w metalowym świecie

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *