Corruption powraca z nowym krążkiem po 4 latach. Już 9 czerwca ukaże się siódma studyjna płyta zespołu, zatytułowana „Devil’s Share”. Najnowsze wydawnictwo jest powrotem pod skrzydła Metal Mind Productions. Basista i lider formacji, Piotr „Anioł” Wącisz, tak komentuje współpracę z wytwórnią:

Nagraliśmy dla MMP trzy albumy, zarejestrowaliśmy DVD i zagraliśmy historyczny koncert z Deep Purple. Cieszę się, że znów będziemy mogli współpracować z wytwórnią, której Corruption niewątpliwie zawdzięcza istnienie i rozwój. Mam nadzieję, że premiera nowego albumu, „Devil’s Share” , będzie naszym wspólnym sukcesem i powodem do świętowania :) Dla mnie osobiście to bardzo ważne wydarzenie, ponieważ udowodni, że Corruption, którym kieruję, wciąż się rozwija dzięki nowym, znakomitym muzykom, z którymi dane jest mi grać :) Dani, Rutkoś i Vincent – Dziękuję!!!

Jesienią Corruption, już jako kwartet, rozpoczął pracę nad nowym albumem „Devil’s Share”. Płyta została nagrana w warszawskim Sound Division Studio w marcu 2014 roku, a obecnie jest miksowana i poddawana masteringowi w Heinrich House Studio. Wszystko to odbywa się pod czujnym okiem i uchem Filipa Heinricha Hałuchy znanego ze współpracy z takimi bandami, jak Vesania, Decapitated i Rootwater.

Obecny skład zespołu:
Piotr „Anioł” Wącisz – bass, backing vocals
Daniel „Dani” Lechmański – guitars, lead vocals
Piotr „Rutkoś” Rutkowski – guitars, lead vocals
Bartek „Vincent” Gamracy – drums

Corruption: Premieta płyty „Devil’s Share” 9 czerwca

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *