END OF THE BLADE TOUR, to nazwa wspólnej trasy koncertowej zespołów Cornada oraz Soundfear, która rozpocznie się 16 listopada w Łodzi.

Trasa obejmie łącznie pięć koncertów:

16.11.18 – Łódź

17.11.18 – Kalisz

24.11.18 – Lublin

30.11.18 – Gliwice

01.12.18 – Kraków

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie wydarzenia TUTAJ>>>

Soundfear (death/math) – Niskie i ciężkie brzmienie, zmienne metrum i elementy muzyki rytualnej. Wszystko otoczone tajemniczymi odgłosami dżungli i składania ofiar Azteckim Bogom. W tekstach Soundfear ujawnia instynkty i odsłania współczesny świat przyrównując go do tej mistycznej kultury. Soundfear najbardziej znany jest ze swoich bezlitosnych koncertów. Opętane ciała wiją się po podłodze, wzbijają się ponad sufit po czym upadają na twardą podłogę, tajemnicze rytuały i zwierzęca agresja. Zespół od lat koncertuje i doczekał się własnego spektaklu teatralnego „Egzekucja na żywo. Początek sekretnej drogi”. Po wydaniu „676” zespół zagrał u boku m. in. The Black Dahlia Murder i został nominowany na Wacken Metal Battle.

CORNADA (groove /death) – Nowofalowa wizja metalu prosto z centralnej Polski. Ciężkie, powolne riffy zmieniające się w szaleństwo. Hałas przechodzący w ambientowe melodie. Brud i porządek. Agresja, mechanika, przestrzeń, jej brak, ciemność.

Oba zespoły przygotowują się do wydania nowych albumów.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *