W rozmowie z Zanem Lowe dla BBC Radio 1, Corey Taylor powiedział, że nowy perkusista oraz basista Slipnota „to nie tylko muzycy sesyjni czekający na wypłatę”. Wokalista kapeli wytłumaczył również, że ich tożsamość nie została ujawniona, ponieważ „nie są jeszcze pełnoprawnymi członkami zespołu”.

Corey Taylor o nowym basiście i perkusiście Slipknota:

Nie mają jeszcze swoich numerów, ale mają już maski i mundury. Naraziliśmy się z tego powodu na krytykę, bo oni nie są jeszcze pełnoprawnymi członkami zespołu.

Zasłużyliśmy na wszystko to co teraz mamy. I czy fani się z tym zgadzają czy też nie, zapracowaliśmy sobie na każdy kawałek sukcesu który odnieśliśmy.  I sprawiedliwym jest to, że dostając szansę dołączenia do kapeli wcale nie musi oznaczać, iż automatycznie się w niej znajdziesz.

Fajną sprawą jest to, że naprawdę podoba nam się towarzystwo tych kolesi, bo są dobrzy w tym co robią i świetnie że ponadto są też naszymi fanami. To nie tylko muzycy sesyjni czekający na wypłatę, to są fani.

Podoba mi się, że oni nas słuchają. Nie chodzi o to, że są nieogarnięci czy też że nie mają wystarczająco oleju w głowie, bo grali w innych bandach, ale jeżeli to co będą chcieli przekazać będzie godne wysłuchania, to ich wysłuchamy. Ale wiesz, w tym momencie i tak to my przede wszystkim wiemy w jaki sposób prowadzić ten zespół . Więc jeżeli będą mieli coś do powiedzenia to z pewnością ich wysłuchamy, ale to może trochę potrwać.

W swoich wcześniejszych wypowiedziach wokalista Slipknot wyraził swój smutek z powodu dociekliwości fanów, którzy zdemaskowali nowego basistę jako Alessandra „Vman” Venturella natomiast perkusistę jako Jay’a Weinberga. W odpowiedzi gitarzysta zespołu Jim Root stwierdził, że Slipknot nie zamierza potwierdzić tożsamości nowych członków kapeli.

Całego wywiadu z Corey’em Taylorem możecie posłuchać poniżej.

Corey Taylor o nowych członkach Slipknot: "To nie tylko muzycy sesyjni"

1 Comment Corey Taylor o nowych członkach Slipknot: „To nie tylko muzycy sesyjni”

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *