Linea Rock przeprowadziło wywiad z frontmanem Slipknota, Coreyem Taylorem. Wokalista mówił m.in. o trasie Slipknota bez masek i rosnącej popularności kapeli. Fragmenty jego wypowiedzi tłumaczymy poniżej:

O rosnącej popularności Slipknota:

Myślę, że mamy w sobie coś, co trafia do wielu różnych ludzi, bo my niczego nie upiększamy. Prezentujemy rzeczywistość taką, jaka jest, ale jednocześnie staramy się wpleść w nią jakieś pozytywne aspekty. W naszej muzyce jest nadzieja. Nie jesteśmy jednie śmiercią i ciemnością. Chodzi tu o podniesienie ludzi z ziemi i powiedzenie: „Wszystko może się ułożyć. Musisz po prostu dopuścić do siebie tę myśl.”

Na świecie jest wielu różnych ludzi, którzy chcą przytłoczyć wszystkich zbyt dużą ilością tej rzeczywistości, podczas gdy my staramy się oczyścić ludzkie umysły i powiedzieć: „Ta rzeczywistość będzie prawdziwa tylko wtedy, gdy sam będziesz tego chciał. Możesz zmienić cokolwiek, co zechcesz. Na świecie zawsze będzie ciemność, ale gdy zwalczysz ją światłem, to może znajdziemy miejsce, które będzie lepsze dla nas wszystkich.

O tym, czy Slipknot przeprowadzi kiedyś trasę bez masek:

Nie. Nie sądzę, że kiedykolwiek zobaczycie trasę Slipknota bez masek. Wszyscy mnie o to pytają, ale to jest częścią tego, co robimy, pomaga nam wyrazić muzykę, którą tworzymy. Nie widzę nas bez masek.

Cały wywiad obejrzycie poniżej:

Corey Taylor: "Nie sądzę, że kiedykolwiek zobaczycie trasę Slipknota bez masek"

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *