Slipknot pracuje obecnie nad nowym albumem, który podobno ma być gotowy do końca bieżącego roku. Będzie to pierwsza płyta od śmierci Paula Graya w 2010 roku. Frontman zespołu, Corey Taylor, postanowił w jednej ze swoich wypowiedzi w wywiadzie dla Ultimate Guitar zawrzeć odczucia w związku z nagrywaniem bez basisty.

Nic już nigdy nie będzie takie same. To lepszy sposób, by to powiedzieć, jeśli mam być szczery. Ale wszystko, co możemy zrobić, to robić, co robimy. Sposób, w jaki musiałem na to spojrzeć, jest taki: nie każdy świetny zespół piłki nożnej zostaje razem – i nie każdy świetny zespół muzyczny może trzymać się z tymi samymi ludźmi.

To miły sposób dla mnie, by nie mówić o nim [Paulu Grayu] jak o zmarłym, co łamie moje serce. Muszę na to spojrzeć tak: jeden z naszych najważniejszych kawałków znikł… jak to nadrobimy? Jest to w zasadzie połączenie naszych talentów, by wypełnić tę pustkę, która pozostała.

Corey Taylor mniej chętnie odpowiedział na pytanie związane z Joeyem Jordisonem i jego niewyjaśnionym odejściem z zespołu.

Cóż, to jest coś, o czym trudniej rozmawiać. Naprawdę nie mogę o tym mówić. To wszystko, co mogę powiedzieć.

Slipknot_Corey_Taylor

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *