Corey Taylor udzielił wywiadu na imprezie Monster Energy Roast On The Range With Corey Taylor, podczas którego wyszedł temat nowej płyty Slipknot. Frontman zespołu podzielił się przemyśleniami na temat długo wyczekiwanego przez fanów albumu i jego muzycznym kierunkiem.

Powiem, na ten moment, że w tej chwili brzmi to jak wielka mieszanka „Iowa” [2001] i „Vol. 3: (The Subliminal Verses)” [2004]. Otrzymasz niesamowite melodie i artystyczny kierunek z „Vol. 3”, a także dostaniesz absolutną brutalność z „Iowa”. I myślę, że ludzie oszaleją, kiedy to usłyszą.

Corey Taylor zdradził też plany na resztę 2014 roku.

Reszta lata to po prostu kończenie prac nad nachodzącym albumem. I to wszystko, naprawdę. Mam też parę koncertów ze Stone Sour w lipcu, a potem wszystko będzie się wiązać ze Slipknot.

Ostatnim albumem Slipknot był wydany w roku 2008 „All Hope is Gone”. Nadchodząca płyta będzie nie tylko pierwszą od 6 lat, ale także pierwszą od śmierci basisty, Paula Graya w 2010 roku i niewyjaśnionym odejściem perkusisty, Joeya Jordisona pod koniec 2013 roku.

Wideo z wywiadem do obejrzenia poniżej.

Slipknot_Band

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *