Na oficjalnym YouTubie The You Rock Foundation pojawił materiał, w którym Corey Taylor opowiedział o swoich próbach samobójczych i najgorszych chwilach w życiu. Najciekawsze fragmenty wypowiedzi frontmana Slipknot i Stone Sour tłumaczymy poniżej.

Byłem bezdomny przez prawie 2 lata. Nie wiedziałem co będę robił i co mógłbym w ogóle zrobić z moim życiem. Nie miałem żadnej forsy, nie miałem nawet zeszytów i łaziłem wszędzie z moimi ubraniami schowanymi w worku na śmieci. Mieszkałem pod mostem Southwest 9.

Zdecydowanie dotarłem do momentu, w którym byłem gotowy to wszystko skończyć. Miałem żyletkę w rękach i zacząłem się ciąć. To puściło jak zawór ciśnieniowy. To był ten rodzaj sytuacji, w której potrzebowałem poczuć coś prawdziwego, co pomogłoby mi się z tego wyrwać i na szczęście mi się to udało.

Skończyło się na tym, że połknąłem garść pigułek i babcia zabrała mnie do szpitala. Tam podali mi syrop z wymiotnicy, żebym to wszystko wyrzygał i siłą nakarmili mnie płynnym węglem by wszystko się uspokoiło. To było prawdopodobnie najgorsze dno, jakiego dobiłem w moim życiu. I sam sobie to zrobiłem.

Jedyną rzeczą, która naprawdę mi pomogła, było pisanie. Czułem, że kiedy pisałem, mogłem sobie z tym poradzić, skupiając umysł na czym innym. Pozwoliło mi to wydać z siebie ten pierwotny krzyk bez potrzeby krzyczenia. Ten krzyk był zawsze wtedy, kiedy go potrzebowałem, ale także możliwość zaśpiewania tego pozwoliła mi dać sobie radę z emocjami, które odczuwałem, nie tracąc przy tym rozumu.

The You Rock Foundation to organizacja zajmująca się wspieraniem ludzi cierpiących na depresję, poprzez pokazanie, że ten problem dosięga także doskonale nam znanych muzyków. W serii krótkich wywiadów pojawią się także artyści z takich kapel jak Anthrax, Trivum, Volbeat, The Dillinger Escape Plan oraz Killswitch Engage.

Całej wypowiedzi Coreya Taylora możecie posłuchać poniżej.

www.youtube.com/watch?v=qwLofgLmjxA

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *