Tego jeszcze w Polsce nie było! DM Agency zaprasza na niepowtarzalne spotkanie z gwiazdą rocka i liderem Iron Maiden. BRUCE DICKINSON już 5 marca 2020 r. spotka się z fanami podczas wyjątkowego one-man show w Global EXPO Centrum Targowo-Kongresowe

Bilety na koncerty do nabycia za pośrednictwem Eventim.pl
Organizatorem koncertów jest DM Agency

Oprócz występu solowego, BRUCE DICKINSON zaprezentuje książkę, na którą czekali wszyscy fani! Autobiografia wokalisty legendarnego Iron Maiden to obowiązkowa i długo wyczekiwana pozycja, która w zeszłym roku pojawiła się w Polsce!

„What does this butoon do” – to wspomnienia ikony rocka, ale też pilota i kapitana Boeinga, szermierza, biznesmena, browarnika, motywatora, scenarzysty filmowego, bestsellerowego powieściopisarza, prezentera radiowego i aktora – to jedna z najlepszych rockowych autobiografii wszech czasów!

Bestsellerowa autobiografia ukazała się w 2017 r., a Bruce ruszył w niewielką trasę promująca książkę, w czasie której czytał fragment i odpowiadał na pytania fanów. Od tego czasu seria drobnych eventów w Wielkiej Brytanii przeobraziła się w pełnowymiarowe one-man show, przypominając bardziej dwugodzinne występy kabaretowe, niż tradycyjne spotkania z pisarzami. Eventy z Brucem zyskały uznanie krytyków, a przełomowym momentem okazało się wyprzedane spotkanie na Festival Fringe w Edynburgu – największym festiwalu sztuki na świecie.

Już 5 marca 202 r. będziemy mogli podziwiać BRUCE’A podczas jednoosobowego występu w Polsce.

Z opinii osób, które były już na tym wydarzeniu, wiemy że to wydarzenie nie tylko muzyczne, ale prawdziwy stand up show. Dla osób znających angielski i fascynujących się Brucem nie tylko jako wokalista, ale i człowiekiem renesansu – pozycja obowiązkowa.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *