W opublikowanym właśnie, ubiegłorocznym wywiadzie dla Ghost Cult frontman Testament, Chuck Billy, zapytany został o kilka spraw. Zapowiedział m.in. możliwy powrót do utworów z albumu Demonic na przyszłej trasie. Najciekawszy paragraf dotyczył jednak nowej płyty, nad którą – jak wiemy – zespół powoli już pracuje:

„Zaczynamy od 1 stycznia. Pierwsze 3, czy 4 miesiące poświęcimy na pisanie w ramach rozpoczęcia roku, a potem wydamy album na lato. Jesteśmy teraz na całkiem dobrej fali, więc nie zwalniajmy. Poskładajmy więc nową płytę do kupy i wydajmy na niej 10 nowych kawałków. Nie zatrzymujmy się!”

chuck billy testament

Słusznie przypomniał też o swoim projekcie pobocznym, grupie Dublin Death Patrol:

Gdy wszyscy schodzą z trasy, każdy robi swoje i robi też to, co sprawia mu przyjemność. Potem, gdy wszyscy schodzimy się, by zająć się Testamentem, jest to wtedy o wiele bardziej wyjątkowe. Myślimy sobie, „Dobra, znów jesteśmy razem!” Jestem bardzo szczęśliwy, że Gene jest znów z nami. Mam Dublin Death Patrol, co dla mnie jest bardzo dobrą zabawą. Wiesz, każdy z zespołu jest czymś zajęty i ja też chciałem być zajęty! Chciałem więc nagrać płytę. Zacząłem z grupą przyjaciół. Ja i Zet (Steve ‚Zetro’ Souza) jesteśmy przyjaciółmi od dawna. A reszta chłopaków to po prostu moi koledzy i zrobiliśmy to dla samej zabawy, ale teraz mamy już 2 płyty.

http://www.youtube.com/watch?v=aVyZdA1p0rg

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *