W Sieci pojawiły się plotki, iż Chris Slade, były perkusista AC/DC, być może dołączy do hard rockowców podczas ich wystąpienia na 57. rozdaniu nagród Grammy, które odbędzie się 8 lutego.

Slade miał pod koniec stycznia wziąć udział w spotkaniu z fanami, lecz przesunął swoje wystąpienie. Sprawa została wyjaśniona na Facebooku poprzez następujący wpis:

W ciągu kilku najbliższych dni oczekiwana jest ważna wiadomość w związku ze Sladem i jego przyszłą karierą. Z tego powodu musiał on zmienić datę zaplanowanego spotkania.

Jak fani AC/DC zapewne dobrze wiedzą, Phil Rudd, obecny bębniarz zespołu, w ostatnich miesiącach miał poważne problemy z prawem. Z tego powodu perkusista prawdopodobnie nie będzie mógł wystąpić z grupą podczas tegorocznego Grammy Awards. Według International Business Times, Rudd ma się stawić do sądu w nowozelandzkiej Taurandze 2 dni później, czyli 10 lutego.

Warto dodać, że rozdanie nagród Grammy będzie transmitowane na żywo w telewizji CBS, więc z pewnością będziemy mogli zobaczyć na własne oczy, z jakim perkusistą wystąpią tego dnia australijscy hard rockowcy oraz czy plotki dotyczące Slade’a okażą się prawdziwe.
Dla mniej zaznajomionych w temacie należy odnotować, że Chris występował z AC/DC w latach 1989-1994 i nagrał z kapelą album ,,The Razors Edge”.

Chris Slade powróci do AC/DC?

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *