W nowym wywiadzie dla Metal Covenant (wideo poniżej) Chad Kroeger (Nickelback) powiedział, co myśli nt. Coreya Taylora (Slipknot, Stone Sour), który w przeszłości nieraz podszczypywał go w prasie. Zaczęło się od pytania o zróżnicowanie w muzyce Nickelback:

Nie znam innego zespołu tak zróżnicowanego jak nasz. Nie znam. I nie wydaje mi się, żebym mówił z pozycji dumy, czy ego. Tzn., siedzisz naprzeciw mnie. Wiesz, o czym mówisz. Podaj mi przykład.

W tym momencie dziennikarz wskazał na Stone Sour jako „bardzo zróżnicowany” zespół. Na to Chad wypalił:

Tak, bo próbują być jak Nickelback. [popija piwko] Corey Taylor powiedział trochę bardzo paskudnych rzeczy w prasie na mój temat. Mówił, jak łatwo jest napisać hit. Cóż, pokaż mi. Pokaż. Napisz jakiś. Jeszcze żadnego nie słyszałem. Oni są okej. Ale nie są tak dobrzy jak Nickelback. Brzmią jak Nickelback Lite.

O Slipknocie też nie zapomniał, przypominając, że zaczynali razem z nimi w tej samej wytwórni (Roadrunner):

Musieli wkładać maski i skakać dookoła. Jak twoja muzyka może być dobra, jeśli musisz mordować się na scenie i wymiotować do masek co wieczór? To znaczy, muzyka nie powinna iść w parze z tanimi chwytami; muzyka powinna być muzyką. Żadna z moich ulubionych kapel nie musiała uciekać się do sztuczek. A potem zmęczyło go chowanie się za maską – chciał, aby ludzie wiedzieli, jak wygląda – więc zaczął Stone Sour.

Choć w istocie Stone Sour istnieli 4 lata wcześniej od Nickelback (bo od 1992 r.), to byli wtedy tylko grającą po barach, nic nie znaczącą kapelą na odludziu w Iowa. Dopiero gdy Nickelback nagrało 2 płyty, Stone Sour wydali swój debiut w 2002 r.

AKTUALIZACJA: Na odpowiedź Coreya Taylora nie trzeba było długo czekać.Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *