Pomóż spełnić marzenie Mikołaja – zbieramy na Nintendo Switch dla 9-latka z Oddziału Onkologii UCK w Gdańsku

Mikołaj to dość nieśmiały chłopak. Kiedy Wolontariusze Fundacji Trzeba Marzyć odwiedzili chłopca pierwszy raz, by porozmawiać o marzeniach, opowiedzieć jak je spełniamy i o czym marzą inne dzieci, Mikołaj nie potrafił jeszcze określić swojego największego pragnienia. Jest pacjentem Oddziału Onkologii UCK w Gdańsku i sporo czasu przebywa w szpitalu. Dla większości dzieci, które normalnie przebywają w domu, zabawki i zabawa nimi to miła codzienność. Dla Mikołaja to nieliczne momenty, gdy może wyjść z izolatki do świetlicy i tam pograć, lub pobawić się z innymi dziećmi. Kilka dni po spotkaniu wyjawił nam, że marzy o konsoli Nintendo Switch, dzięki której będzie mógł umilać sobie okres leczenia.
127.28% zebrane
2 263,00 zł donated of 1 778,00 zł goal
21 darczyńców
Zbiórka zakończona!

mikołaj i wolontariusz fundacji trzeba marzyć

Wszystkie zbierane środki trafiają bezpośrednio na konto Fundacji Trzeba Marzyć i zostaną przeznaczone na spełnienie marzenia Mikołaja w najbliższe Mikołajki. Heavyrock.pl pomaga jedynie Fundacji w dotarciu do jak najszerszego grona osób za swoim pośrednictwem.

Kwota docelowa obejmuje samą konsolę oraz pierwszą grę, która się Mikołajowi spodoba oraz kartonowy zestaw Labo z wirtualną rzeczywistością, aby mógł od razu cieszyć się pełnią możliwości urządzenia. Grać w ulubioną grę, chodzić na wirtualne spacery w swoim mieście, ale też po dnie oceanu, albo latać w kosmosie, tudzież brać udział w koncertach nagrywanych w 360 stopniach :)


Można również oczywiście pominąć naszą stronę i kierować datki bezpośrednio na konto Fundacji z dopiskiem „Dla Mikołaja” za pośrednictwem ich strony internetowej, lub zwykłego przelewu na konto fundacji. Prosilibyśmy wtedy jedynie o skorzystanie u nas z opcji „Już wpłaciłem inaczej” (do wybrania po kliknięciu „Wpłać”) i wpisanie przelanej kwoty, żebyśmy wszyscy wiedzieli, o ile zbliżyliśmy się dzięki Wam do celu. Fundacja działa również poprzez SiePomaga.pl.

Twoje dane nie są i nigdy nie będą wykorzystane do niczego poza dokonaniem tej transakcji. Po zakończeniu zbiórki zostaną wymazane z systemu. Darowizny są w pełni anonimowe – nie musisz nawet wypełniać pól „imię” i „nazwisko” prawdziwymi danymi. Podany e-mail zostanie zaś wykorzystany przez system PayPal do połączenia Cię z Twoim kontem. Po dokonaniu wpłaty przez system PayPal musi zwykle upłynąć kilka minut, zanim płatność zostanie zarejestrowana.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *