Jak pewnie wielu z Was wie, w tym roku miała miejsce 19. odsłona festiwalu Brutal Assault, organizowanego przez naszych sąsiadów z Czech. Z roku na rok festiwal cieszy się coraz większą popularnością. Pośród tegorocznych wykonawców, którzy wystąpili w twierdzy Josefov, znaleźli się m.in. Slayer, Satyricon, Down i Amon Amarth.

Na tej imprezie nie mogło zabraknąć naszego fotografa, Rafała Kotylaka, który jest jednocześnie oficjalnym fotografem Brutal Assault. Dzięki jego uprzejmości otrzymaliśmy dostęp do zdjęć, które prezentujemy Wam poniżej. Znajdziecie tu foty kilku zespołów (Onslaught, Obituary, Suffocation i Slayer), które wystąpiły podczas 1. dnia festiwalu. Klikając w nazwę kapeli, zostaniecie przekierowani do pełnej galerii ze zdjęciami na stronie Rafała Kotylaka.

Po krótkim wstępie nie zostało już chyba nic innego, jak tylko przejść do oglądania wcześniej wspomnianych fotografii. Fotorelacje z pozostałych dni:
Dzień 2.
Dzień 3. 

Onslaught

Obituary

Suffocation

Slayer

Jeśli podobały Wam się zdjęcia, to zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Rafała Kotylaka i polubienia jego fanpage’u na Facebooku.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *