Organizatorzy Orange Warsaw Festival poinformowali, iż trzeciego dnia festiwalu wystąpi metalcore`owa formacja Bring Me The Horizon. Takiego eklektyzmu chyba nikt się nie spodziewał.

bmthorangewarsawjpg

Bring Me The Horizon zawita do naszego kraju po raz trzeci. Każda kolejna wizyta Brytyjczyków pokazuje jak szybko zdobywają nowych fanów. Pierwszy raz BMTH zagrało w Polsce w 2007 roku w Warszawie (Show No Mercy #12) u boku Parkway Drive oraz Job For A Cowboy. W 2013 r. wrócili jako headliner wypełniając krakowski Kwadrat oraz warszawską Stodołę do ostatniego miejsca.

Rzecznik OWF, Piotr Metz, tak rekomenduje BMTH:

Wielka nadzieja europejskiego metalu. BRING ME THE HORIZON to zespół, który programowo odmawia zamknięcia się w getcie metalowych konwencji. Każdy album to nowy eksperyment. Flirtują z elektroniką i dubstepem. Inspirują się twórczością: Pink Floyd i Dire Straits. Jednocześnie wierni są swoim znakom firmowym – precyzyjnym do bólu gitarowym riffom i mrocznym tekstom, skandowanym razem z publicznością na koncertach.”

W 2014 roku Bring Me The Horizon wystąpi na Stadionie Narodowym dzieląc scenę m.in. z Queens Of The Stone Age oraz Pixies.

Sławomir Nowaczewski, Promotor Festiwalu, takimi słowami rekomenduje formację Josha Homme`a:

Grają najprawdziwszy rock w najbardziej wyrafinowanej formie, który trafia w gusta fanów o bardzo różnych zainteresowaniach muzycznych. A to główna idea przyświecająca nam w tworzeniu wyjątkowego wydarzenia muzycznego jakim jest Orange Warsaw Festival.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *