Gitarzysta Korn Brian ‘Head’ Welch zapowie nowy film „Holy Ghost” na jego światowej premierze, która odbędzie się 6 września w Redding Civic Auditorium w Kalifornii. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo, za darmo, na cały świat i na dodatek w jakości cyfrowej. Welch zapowie film, a następnie wykona występ solowy dołączając do chrześcijańskiego zespołu Jake Hamilton & the Sound. Poniżej znajdziecie trailer filmu.

‘Holy Ghost’ to długometrażowy film dokumentalny wyreżyserowany przez Darrena Wilsona. Religijny film zabierze widzów w podróż po całym świecie, w tym Salt Lake City, Utah, Monte Carlo, Indii, a także na koncert zespołu Korn. Według Wanderlust Production celem reżysera filmu było „uczynienie Boga sławnym”.

Welch i Fieldy z Korna mocno udzielają się w filmie. W trailerze, który znajduje się poniżej widać scenę w której zebrali się oni razem z fanami przed wyjściem na scenę by pomodlić się i podzielić miłością do Boga. Welch już w maju opowiadał o swoim stosunku do religii i relacjach z Chrystusem.

Światowa premiera „Holy Ghost” rozpocznie się w sobotę 6 września o 20:00 czasu polskiego. Film będzie można obejrzeć na tej stronie.

www.youtube.com/watch?v=Yq_NL7Ofj9k

Holy Ghost Official Trailer

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *