Brett Hoffman, wokalista Malevolent Creation znany z 8 na 12 albumów zespołu, w tym najbardziej klasycznej pierwszej trójki i trzech ostatnio wydanych (obecnie frontman Fire For Effect), ma raka jelita grubego w IV – ostatnim stadium (z przerzutami).

Jego najbliżsi uruchomili stronę GoFundMe, za której pośrednictwem można wspomóc go w finansowaniu trudnego leczenia, które, wg jego słów, wydaje się iść w dobrym kierunku.

Jak mówi:

Jestem w szpitalu od ponad 2 tygodni. Przeszedłem POWAŻNĄ operację, wiele procedur i testów. Nie jadłem przez cały ten czas i nie wdychałem świeżego powietrza. Jednak robię postępy. Chcą mnie wypisać, abym mógł wrócić do domu dojść do siebie i się rehabilitować. To może potrwać tygodnie. Później mają dla mnie leczenie, co do którego są pewni, że jest odpowiednie dla mojego raka.

Wiem, że przede mną długa droga i że moje życie zmieniło się. Mimo wszystko dokończę nowy album i będę robił muzykę. Mam po prostu nieco ważniejsze zadanie do wykonania w najbliższej przyszłości. Póki co, było to najbardziej wymagające, bolesne i męczące wydarzenie, jakie KIEDYKOLWIEK mi się przytrafiło.

Siedzę w pancerniku i jadę do boju!!! Moja żona, Kim, była dla mnie oparciem!!! Kocham ją całym sercem!!! Moi bardzo bliscy przyjaciele walczyli wraz ze mną, gdy potrzebowałem tego wsparcia.

bret thoffman malevolent creation

Foto: Maciej Mutwil, Soundterror Shots, http://soundterrorshots.blogspot.com

 

2 Komentarze Brett Hoffman ma raka jelita grubego w ostatnim stadium

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *