W ostatnim wywiadzie dla radia internetowego AndrewHaug.com Paul Bostaph przyznał, że „jest już trochę zmęczony” ostatnimi wypowiedziami Dave’a Lombardo, dotyczących prac nad nowym albumem Slayera. Lombardo mówił między innymi o tym, że materiał jego byłej kapeli był nagrywany razem z nim jeszcze w 2011 roku „więc nie jest nowy” oraz że obecna praca nad krążkiem ogranicza się do wymiany jego nagrań na „ścieżki tego innego perkusisty”.

Paul Bostaph o wypowiedzi Dave’a Lombardo:

Nie zamierzam nazwać Dave’a „tym innym perkusistą”. On jest Davem. On jest Davem Lombardo. Ludzie cały czas do mnie gadają: „Hej, on powiedział to”, „Wiesz, on powiedział tamto” i to jest jedna z tych rzeczy, które po jakimś czasie masz po prostu dość. Ja po prostu chcę grać na garach, człowieku. I to wszystko co chcę robić.

Jeżeli chodzi o nowy krążek, słyszałem, że Dave powiedział iż napisał wszystkie ścieżki perkusji na ten album. To jest zabawne, bo jakoś nie widziałem go w pobliżu, gdy pracowałem nad tą muzyką. I to jest właśnie ten moment, w którym ja zajmuję miejsce, z którego on odszedł. Każdą historię można opowiedzieć na dwa sposoby, ale jestem już trochę zmęczony słuchaniem jego wersji wydarzeń. I po prostu chciałbym zostawić już ten temat, bo nie odbieram tego wszystkiego personalnie.

Bostaph o Lombardo: "Jestem już trochę zmęczony słuchając jego wersji wydarzeń"

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *