Nowy, trzeci album poznańskiego BLOODTHIRST nazywać się będzie „Chalice of Contempt”. Płyta została nagrana w Left Hand Sound w Poznaniu, w składzie Mnt – perkusja, Rambo – gitara/vocal, Hiszpan – bass, a zmiksowana i zmasterowana przez Nihila w Czyściec studio.

bloodthirst_chalice_of_contempt

„Chalice of Contempt” to bez wątpienia najbardziej dojrzały i zarazem wściekły album w karierze poznańskiego trio. Perkusyjne kanonady, ostre jak żyleta gitarowe riffy oraz plujący jadem na wszelkie świętości wokal z pewnością zadowolą wszystkich miłośników klasycznej w formie ekstremalnej muzyki spod znaku sczerniałego thrash metalu, lecz skomponowanej, zagranej i wyprodukowanej według dzisiejszych standardów. Mniej oczywistych wpływów, a dużo, dużo więcej Bloodthirst. Nazywanie po imieniu tego, co gra Bloodthirst nie jest trudne, ile zbyteczne. „Chalice of Contempt” jest napędzane thrashowym entuzjazmem i black metalową pasją. Bloodthirst po raz kolejny robią to na swoja modłę – unikając muzycznego „ą” i „ę”, a bratając się z surowym i kompletnie niekomercyjnym klimatem.

Ekipie z Miasta Kozłów stuknęło w tym roku okrągłe 15 lat, w związku z czym zapraszamy wszystkich do celebracji jubileuszu na koncercie 5 kwietnia 21014 w klubie „U Bazyla” w Poznaniu, gdzie razem z Poznaniakami zagrają zaproszeni goście: Furia, In Twilight’s Embrace, Ragehammer i Kurhan.

www.youtube.com/watch?v=NxQ1wCvvUHk

Zaś sam „Kielich Pogardy” wzniesiony zostanie 14 kwietnia 2014 za pośrednictwem Pagan Records (wydanie CD) i Arachnophobia Records, która wypuści limitowaną, kasetową wersję albumu. Premierowy, tytułowy utwór dostępny jest już do odsłuchu na stronie oraz profilach Facebook i YouTube wytwórni.

 

Najbliższe koncerty BLOODTHIRST:

29.03.2014 Warszawa “Progresja” z Thunderwar, Morthus, Armagh

https://www.facebook.com/profile.php?id=381557111987829

05.04.2014 Poznań “U Bazyla” z Furia, In Twilight’s Embrace, Ragehammer i Kurhan

https://www.facebook.com/profile.php?id=515988661829889

Tracklista “Chalice of Contempt”:

  1. I Was The One Who Threw The First Stone
  2. Yell Of Devotion
  3. No Way Out Of Hell (Emptiness of Dying)
  4. Break The Bounds Of Flesh And Blood
  5. Chalice Of Contempt
  6. Militant Nihilism
  7. One With The Dark
  8. Imaginary Reasons

Polecamy!

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *