Na swoim oficjalnym Instagramie, frontman Lamb of God Randy Blythe zamieścił okładkę angielskiego tłumaczenia biografii Nergala informując, że został poproszony o napisanie do niej wstępu. „Confession of a Heretic” zostanie wydane w pierwszym kwartale 2015 roku nakładem wydawnictwa Jawbone.

Wpis Randy’ego Blythe’a na Instagramie:

 To jest okładka angielskiego tłumaczenia „Confession of a Heretic, książki którą napisał mój przyjaciel Nergal. Nergal jest wokalistą kapeli Behemoth z Polski. Prowadził interesujące życie – miał masę problemów z polskim rządem z powodu aktów popełnianych na scenie i uważanych za świętokradztwo (to raczej surowy kraj jeżeli o to chodzi), przekoncertował ze swoim zespołem cały świat (robiąc NIESAMOWITĄ muzykę) i miał też białaczkę, którą POKONAŁ.

Nergal ma czasami nieco ekstremalne podejście do pewnych spraw i nie zawsze się z nim zgadzam, ale zawsze, zawsze, i jeszcze raz zawsze SZANOWAŁEM go. Jego książka pojawi się w kwietniu w Ameryce za sprawą wydawnictwa Jawbone I będę pisał wstęp do angielskiej wersji, więc łapcie się za nią – on jest strasznie inteligentnym i piekielnie elokwentnym człowiekiem. Rozdziały które udało mi się już przeczytać były rewelacyjne. Wcale sobie nie pobłaża i nie próbuje proklamować siebie jako absurdalnie dogmatycznego „złego” kolesia. To bardzo przemyślane wytłumaczenie poglądów na świat kogoś, kto widzi pewne rzeczy pod nieco „mroczniejszym” kątem.

Jestem nabuzowany, że poproszono mnie o napisanie wstępu!

Behemoth: Randy Blythe napisze wstęp do "Confessions of a Heretic"

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *