Dla wszystkich tych, którzy mają dość wielkich, mainstreamowych festiwali, Niemcy są krajem idealnym. Odpowiedzią organizatorów na potrzeby podziemia jest niewątpliwie Trveheim Festival, czyli dawka młodego, dziekiego heavy i speed metalu. Festiwal w 2019 roku odbędzie się w dniach 23 i 24 sierpnia. Będzie to już czwarta edycja wydarzenia.

Dotychczas ogłoszono w składzie Tokyo Blade, Attacker oraz Sacral Rage. Codziennie jednak pojawiają się nowe ogłoszenia. Przedstawiamy ostatnie dwa dni. W lineupie witamy Stallion i Avenger!

Pierwszego z nich nikomu przedstawiać nie trzeba. Nieiwelu zespołom NWOTHM udało się zdobyć taką popularność. Chłopaki mają już na swoim koncie kilka albumów oraz bagaż doświadczeń z największych imprez. Z całą pewnością są oni kolejnym powodem, dla którego wybiorę się na tegoroczny Trveheim.

Z kolei Avenger to już weterani heavymetalowej sceny. Powstali w 1982 roku, udziałem trzech członków kultowego Blitzkrieg. Celem grupy jest i zawsze było: granie heavy metalu, przekazywanie energii i dostarczanie fanom widowiska, jakiego nie widzieli.

Przedsprzedaż biletów startuje 1 stycznia 2019. Nie przegapcie! Wejściówki dostaniecie tutaj: link

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *