W wywiadzie dla Radio.com (wideo poniżej), M. Shadows, frontman A7X, zapytany został o to, co sądzi o porównywaniu jego zespołu z Metalliką. Jak odparł:

„Wg mnie mamy tak wiele niesamowitych podobieństw z Metalliką, że to aż niedorzeczne. Straciliśmy członka w jednym z najważniejszych dla nas okresów. Mamy album, który porównywany jest do ‚czarnej’ płyty, co jest bardzo… Jeśli o nas chodzi to klękamy przed [ich] tronem. Jesteśmy wielkimi fanami Metalliki. Jednocześnie po prostu robimy swoje, staramy się stworzyć własne dziedzictwo.”

httph://www.youtube.com/watch?v=YP2sgZQyEBg&feature=player_embedded

5 Komentarze Avenged Sevenfold: „Mamy tak wiele niesamowitych podobieństw z Metalliką, że to aż niedorzeczne”

 1. Master Plaster

  Tak jak jestem wielkim fanem „mlodszych” kapel,tak jak jestem w stanie obronic kilka kapel nu metalowych mimo ze jestem czlowiekiem juz starszej daty (wczorajsze okragle urodziny), pomimo ze slucham tej muzy od 1990 roku ,mimo tolerancji jaka we mnie (mimo wrodzonego Polaczkowego jadu) drzemie nie moge atrzec na pedalów typu A Sevenfold, o sluchaniu ich pedalskiej muzyki nie wspomne. A porównywanie sie do zasluzonych i szanowanych zespolów przez geja frontmana przyprawia mnie o rzyganie. Nie cierpie gejów na scenie metalowej! Wypierdalac!

  Reply
   1. Master Plaster

    „”Gejów”” w przenosni, do geja jako geja nie mam nic,jesli sie z tym nie obnosi na sile i nie dobiera sie do mnie. Niech sobie bedzie nawet batmanem jak tak lubi. Tutaj uzywajac slowa gej mialem na mysli potozne powiedzenie,opisanie wygladu i sposobu mówienia wokalisty A sevenfold. Drugi Axl Rose. Jak widze takie cipki to mnie kicha sie skreca.

    Reply

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *