Autopsy szykują dla nas 2 premiery w tym roku:

1) 13 listopada zespół wyda After The Cutting – zestaw 4 płyt CD zawierających b-side’y, klasyki i rzadkie nagrania z okresu całej kariery Autopsy, oraz…

2) 27 listopada zespół wyda Skull Grinder – nowy album, ale tylko na winylu; wersja CD pojawi się w 2016r., jednak wcześniej będzie można ją nabyć jako część w/w zestawu After The Curring (będzie to 1 z 4 płyt). Jak podali w komunikacie:

Muzycznie będzie to coś, czego od nas oczekujecie. Żadnych zmian stylu, robienia pod siebie, sprzedania się, stabilizowania, ani rozdrabniania się. Dodajcie do tego oczywistego stwierdzenia jedne z najbardziej chorych grafik Wesa Benscotera na okładce i macie nowy młot pneumatyczny prosto we flaki bez żadnych przeprosin.

Trzeba przyznać, że to bardzo sprytny ruch. Winylowego wydawnictwa nikt tak po prostu nie zripuje do cyfrowej postaci, więc jeśli ktoś będzie chciał to zrobić (a do tego potrzebuje CD), najpierw kupi znacznie droższy zestaw 4 płyt (których ekstra zawartość nie kosztowała zespołu dodatkowego wysiłku, bo to archiwalia). Zasadniczo nie należy spodziewać się, że płytę będzie można ściągnąć w dniu premiery, ani może nawet w tym roku, choć z drugiej strony doskonale znamy głębiny muzycznych trackerów i wiemy, że hardcore’owi zapaleńcy z odpowiednim sprzętem nie śpią. Tak czy inaczej, jesteśmy za tym, by powrócić wyłącznie do winylowych wydawnictw :)

autopsy 2013

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *