dickinson-okladka-miekka_DRUK

22 listopada bieżącego roku nakładem Wydawnictwa SQN ukaże się autobiografia jednego z najwybitniejszych wokalistów i tekściarzy sceny rockowo-metalowej, żyjącej legendy, człowieka renesansu – Bruce’a Dickinsona.

 

Bruce Dickinson przez ponad trzydzieści lat był wiodącym wokalistą Iron Maiden. Odniósł również sukces w karierze solowej. Zespół sprzedał ponad 90 milionów płyt i zagrał 2000  koncertów na całym świecie, czyniąc każdy z nich niezapomnianym muzycznym spektaklem. Teraz posiłkując się nieskrępowaną kreatywnością, pasją i buntowniczym humorem, pozwala przyjrzeć się z bliska swojemu życiu, sercu i umysłowi.

Co ciekawe, Bruce Dickinson wiedzie bardzo bogate życie poza zespołem. Jest kapitanem samolotu, przedsiębiorcą awiacyjnym, mówcą motywacyjnym, browarnikiem, powieściopisarzem, twórcą scenariuszy filmowych i światowej klasy szermierzem. Istny człowiek renesansu.

Bruce Dickinson opowiada o swoim życiu z pasją i humorem. Przeczytacie o zwariowanych 30 latach z Iron Maiden, błyskotliwej karierze solowej, dzieciństwie spędzonym w brytyjskiej szkole, o pierwszych zespołach, ojcostwie, rodzinie oraz niedawnej walce z nowotworem. Odważne i szczere wspomnienia pozwalają przyjrzeć się z bliska autorowi Run to the Hills, 2 Minutes to Midnight, Powerslave i innych nieśmiertelnych hitów.

 

 

Bruce Dickinson. Autobiografia

 

Tytuł oryginału: What Does This Button Do?:
An Autobiography

Autor:  Bruce Dickinson

Wydawnictwo: SQN

Liczba stron: 448

Data wydania: 22 listopada 2017

ISBN: 978-83-8129-059-3

Cena: 39,90 zł (z VAT)

 

Książkę można już zamawiać w przedsprzedaży

 

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *