Pisaliśmy niedawno o oświadczeniu zespołu As I Lay Dying na temat jego obecnego statusu. Wygląda na to, że sprawa nie jest jednak wcale taka prosta. W sieci pojawiła się kolejna wiadomość od kapeli, z której można wywnioskować, że ta pierwsza została napisana przez kogoś spoza czwórki aktualnych członków grupy. Muzycy przekazują:

Tego poranka na stronie www.asilaydying.com pojawiła się informacja mówiąca o aktualnych wydarzeniach i indywidualnych przyszłościach każdego z członków zespołu. Dla Jordana, Josha, Nicka, Phila (kolejno: Mancino – perkusisty, Gilberta – basisty , Hipa – gitarzysty prowadzącego, Sgrosso – gitarzysty rytmicznego – przyp. red.), managementu oraz wytwórni płytowej interesującym było przeczytać te rzeczy po raz pierwszy, jako że żadna ze stron nie była świadoma tworzenia, intencji i opublikowania tego wpisu. Chociaż tylko Tim (Lambesis, wokalista zespołu, odsiadujący aktualnie wyrok więzienia – przyp. red.) ma dostęp do strony As I Lay Dying, reszta z nas opublikowała wiadomości poprzez nasze osobiste media społecznościowe, aby zdradzić, że kontynuujemy w nowym zespole. Naszymi najszczerszymi intencjami było sprawienie, aby odsłonięcie tych spraw było interesujące i ekscytujące dla każdego, kto wspierał nas przez cały zeszły rok. Z tak natychmiastowymi i dyspozycyjnymi informacjami w tych czasach, mieliśmy nadzieję pokazać wam, jak mają się rzeczy, zamiast po prostu o tym napisać. Nigdy nie chcieliśmy dramatycznie przyciągać uwagi, przez co byliśmy poza radarem przez niemal rok. Pomimo, że osoba trzecia opublikowała oświadczenie przedwcześnie ukazujące, w jaki sposób mamy nadzieję rozwinąć pewnie sprawy, my pozostajemy pozytywnie nastawieni na nasze perspektywy i nie możemy doczekać się podzielenia nową muzyką, co nastąpi wkrótce.

Wpis możecie przeczytać m.in. na Facebooku Phila Sgrosso, gitarzysty As I Lay Dying. As I Lay Dying: kolejne oświadczenie ze strony zespołu

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *