Knock Out Productions zaprasza na dwa koncerty jednego z najważniejszych metalowych składów w historii Kanady – Annihilator! W Krakowie (klub Fabryka, 23 października) i w Warszawie (klub Proxima, 24 października) thrashmetalowych weteranów wspierać będą australijski Harlott oraz amerykański Archer.

 

Będziemy mieć dla Was konkurs, w którym rozdamy po jednej wejściówce na każdy z koncertów. Ale o tym później, dziś pozachwycajmy się Alicją.

 

www.youtube.com/watch?v=pTYHYglem-M


Ponad 25 lat temu powstało debiutanckie arcydzieło  Annihilator, „Alice In Hell”. Ćwierć wieku później grupa kanadyjskiego wirtuoza gitary wciąż zachwyca. Po dość długiej przerwie powraca do nas, aby dać polskim maniakom thrashu porcję technicznej i melodyjnej odmiany tej muzyki na najwyższym światowym poziomie.
Koncertowy set kanadyjskiej legendy thrash metalu to zabójczy zestaw klasyków gatunku, w którym znajdzie się miejsce na „Alison Hell”, „King Of The Kill”, ‘Set The World On Fire”, „Human Insecticide”, jak i na numery z ostatniej płyty, a być może również na niespodzianki z bogatej dyskografii Annihilator.
Jednego już teraz można być pewnym – zespół da energetyczny show, zapewne doskonale brzmiący, a Jeff będzie szalał na scenie z uśmiechem na twarzy i zachęcał publikę do zabawy. Robił to w Polsce już parę razy, zawsze z powodzeniem. Jeden z najlepszych metalowych gitarzystów w historii i jego muzycy nie goszczą u nas często. Choćby z tego powodu warto przyjść, zobaczyć go w akcji, zachwycić się, a przede wszystkim dobrze pobawić przy kapitalnej muzyce. Sprawmy, żeby Jeff chciał do nas jak najszybciej wrócić!
http://www.annihilatormetal.com/

 

Pozachwycajmy się też Stonewall:

www.youtube.com/watch?v=oooqGHuWuXU

Bilety kolekcjonerskie dostępne wysyłkowo w linku poniżej:
http://knockoutprod.net/sklep/

Bilety dostępne także:

Warszawa:
Klub Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99
Ticket Club, ul. Batorego 10 (kasa klubu Stodoła)

Bilety systemowe dostępne w:
TicketPro
Eventim
E-Bilet
Biletin
Muno.pl/ Biletomat

Kto zagra:
ANNIHILATOR (Kanada) thrash metal
+
Harlott (Australia) thrash metal
Archer (USA) melodyjny heavy metal

Kiedy: 23 października (piątek) 2015
Gdzie: Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23
Bilety: 80 zł w przedsprzedaży oraz 90 zł w dniu koncertu

Drugi koncert:
Kiedy: 24 października (sobota) 2015
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99 a
Bilety: 80 zł przedsprzedaż, 90 zł w dniu koncertu

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *