Piranha Tourbooking zaprasza na koncert najpopularniejszej hiszpańskiej kapeli thrashmetalowej – Angelus Apatrida!

Hiszpanie promować będą swój najnowszy album „Cabaret De La Guillotine”. Towarzyszyć im będą fenomenalni deathmetalowcy ze Skeletal Remains z Kalifornii, również z nowym albumem „Devouring Mortality”, oraz techniczni thrashowcy Trallery.

ANGELUS APATRIDA (thrash metal, Hiszpania)
https://www.facebook.com/angelusapatrida/
Zdecydowany top hiszpańskiej sceny thrash metalowej. Zespół powstał w 2000 roku w Albacete i od tego czasu wydał 6 albumów długogrających. Najnowszy – „Cabaret De La Guillotine” ukaże się 4 maja nakładem Century Media Records i właśnie ten krążek kapela będzie promować w Toruniu, chociaż starszych numerów też na pewno nie zabraknie. Na koncie mają występy z takimi tuzami gatunku jak Slayer, Megadeth czy Arch Enemy oraz sporo koncertów poza granicami swojego kraju (m.in. ze Skeletonwitch, Wabringer czy Dying Fetus). W Polsce grali przed cztereama laty podczas trasy z Suicidal Angels i Dr.Livingdead! Będzie to ich pierwsza wizyta w Grodzie Kopernika, więc szykujcie białe adidasy, jeansowe katany i widzimy się pod sceną!
http://www.angelusapatrida.com/

SKELETAL REMAINS (oldschool death metal / USA)
https://www.facebook.com/SkeletalRemainsDeathMetal/
Oldschoolowy death metal dla fanów Obituary czy wczesnej Sepultury. Na koncie mają dwie płyty: „Beyond The Flesh” z 2012 oraz świetnie przyjęty „Condemned to Misery” z 2015. W kwietniu ukaże się ich trzeci krążek „Devouring Mortality”, który promuje singiel „Seismic Abyss”. Lider zespołu, gitarzysta Chris Monroy, bardziej znany wcześniej był z grania w Fueled By Fire, z którymi czterokrotnie odwiedził Polskę (dwa razy grali w Bydgoszczy).
https://skeletalremains.bandcamp.com/

TRALLERY (thrash metal / Hiszpania)
https://www.facebook.com/TRALLERY/
Powstali w 2010 roku na Majorce i do dziś wydali dwa albumy: „Catalepsy” oraz „Spiritless”. Gwarantuję, że zapewnią idealną rozgrzewkę tego dnia, thrash metal as fuck, bez podpierania ścian!

SZCZEGÓŁY:
Data: 15 maja 2018, godz. 19:30
Miejsce: NRD – ul. Browarna 6, Toruń
Bilety: info wkrótce!

Wydarzenie na FB:

https://www.facebook.com/events/200603267197974/

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *