Angela Gossow w tym tygodniu ogłosiła, że przestaje być wokalistką Arch Enemy. Dziś umieściła na swoim facebookowym profilu post skierowany do fanów, w którym komentuje swe odejście. Całość to zobaczenia poniżej.

Dziękuję wam za wszystkie miłe słowa, wasze wsparcie i zrozumienie. Przykro mi, że niektórzy z was są naprawdę smutni. Ja również jestem, na wiele sposobów. Bardzo ciężko jest się pożegnać. Miałam dużo czasu by zastanowić się nad swoim życiem w 2013 roku. Musiałam pójść naprzód. Wszyscy docieramy do tego punktu w pewnym momencie naszego życia. Przyjęłam tę zmianę, mam nadzieję, że wy również.

Jestem teraz bardzo zajęta w związku z Arch Enemy, jak możecie sobie wyobrazić (Angela jest teraz biznesowym menedżerem zespołu – przyp. red.). Mają wiele rzeczy do zrobienia. Muzyka [na nadchodzącym albumie] to w 100% Arch Enemy, zaufajcie mi.

Dziękuję wam za ostatnie 13 lat, były naprawdę wspaniałe. Podobało mi się granie na żywo dla wielu z was, spotykanie was i interakcja z wami. Nie jestem jeszcze pewna co zrobię z tą stroną, będę najprawdopodobniej używać jej by informować o wszystkich rzeczach związanych z Arch Enemy, z zarządzaniem zespołem i czymkolwiek co mój mały zapracowany mózg napotka na swojej drodze… z myślami, inspiracjami i rzeczami, które sprawiają, że się śmieję. Trzymajcie się, dbajcie o siebie i cieszcie się życiem. Jest za krótkie by spoglądać wstecz.

Wasza Angela

 

Angela Gossow o rozstaniu z Arch Enemy

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *