Dwa miesiące po ujawnieniu pierwszych zespołów, które zagrają na Summer Dying Loud 2018, do składu dołączają dwie ostatnie kapele, pochodzące z dwóch niemalże przeciwnych krańców muzycznego świata.

Po bardzo udanym koncercie w Łodzi, Angel Witch wraca do Polski. Legenda heavy metalu i jeden z najbardziej lubianych zespołów w obrębie tego gatunku, autorzy utworów takich jak Angel Witch czy Free Man. Z kolei album z 2012 roku zatytułowany As Above, So Below udowadnia, że po ponad czterdziestu latach zespół wciąż trzyma najwyższy poziom. Jest to zdecydowanie mój numer jeden tego festiwalu.

Pochodzący z południa Polski Frontside od 1993 romansował z wieloma gatunkami muzycznymi, od hardcore’u, przez heavy metal, aż do motalcore’u. Otwartość i różnorodność muzyczna sprawiły, że zyskali rozgłos nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. W swej twórczości grupa porusza takie zagadnienia jak wojna, problemy społeczne czy miłość.

Myślę, że po ogłoszeniach pojawiających się przez ostatnie dwa miesiące każdy bez zawahania kupi bilet na tegoroczną edycję Summer Dying Loud. Karnety dwudniowe w drugiej puli dostępne są w cenie 95 złotych. Od dzisiaj można nabyć też karnety jednodniowe. Sprzedaż biletów odbywa się poprzez stronę orgtanizatora: summerdyingloud.pl

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *