Avenged Sevenfold wybrali Andrew Bairda na reżysera, który stworzy teledysk do ich utworu – ‚This Means War’ z albumu „Hail To The King”.

Synyster Gates dla Music Radar

Chcemy uderzającego, opartego na riffach intra, ale też współgrającego z harmonią gitar prowadzących. To bardzo fajnie, kiedy wpasuje się wolny wokal i da to miażdżący efekt.

Ten utwór staje się powoli jednym z moich ulubionych. Fajnie było patrzeć na ludzi, którzy go słuchają – ten utwór tak pasuje do klimatu albumu. Kiedy go słyszą, zaczynają się ruszać i nie mogą przestać. Czasem, przy bardziej progresywnych utworach, w pewnym momencie tracisz zapał, ale ‚This Means War’ takie nie jest – energia pozostaje.
Wszystkie moje solówki były początkowo czystą improwizacją – po prostu grałem, pewny siebie i potem patrzyłem, co z tego wyszło. Słyszałem w intrze coś chaotycznego, coś jak karabin maszynowy, który nada mu trochę więcej melodyjności.

A7X wydał serię animowaną opartą na „Hail to the King”, która jest dostępna w serwisie YouTube. Zespół w tym roku wyda też grę na telefony zatytułowaną  „Hail To The King: Deathbat”.

Serial i gra opowiadają o przygodach ich maskotki – Deathbata.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *