Jak właśnie ogłosiło Live Nation, Aerosmith wystąpi nad Wisłą 12 czerwca 2014r w Łodzi (Atlas Arena). Co więcej, zespół wystąpi razem jako drugi obok Black Sabbath headliner kolejnej edycji Impact Festival!

Impact Festival 2014

III edycja będzie kolejną niespodzianką, a sam festiwal szykuje się nie lada wydarzeniem. W czerwcu 2014 roku festiwal zawita do Atlas Areny. Dzięki wsparciu miasta Łódź uda nam się zorganizować 2 dni znakomitej zabawy.  Atlas Arena słynie z wielkich wydarzeń, fanom dobrej muzyki jest doskonale znana, gościła wraz z nami m.in. Depeche Mode, Iron Maiden, System of a Down, Rihanne, Shakirę, Sade, Stinga, Muse, Erica Claptona i wielu wielu innych.

Headlinerem 1 dnia będzie wszystkim doskonale znana, legendarna grupa Black Sabbath, która razem z Ozzym Osbournem zagra 11 czerwca.
Jako headlinera 2 dnia ogłaszamy fenomenalny zespół Aerosmith.

BLACK SABBATH – sprzedał ponad 70 milionów albumów na całym świecie. Występ na Impact Festival będzie częścią ostatniej światowej trasy koncertowej, promującej ich album „13”. Fani rocka mieli wielkie nadzieję na powrót Black Sabbath, ale nikt nie przewidział tak spektakularnego powrotu do formy jaki osiągnęli właśnie z albumem „13”, który jest świadectwem trwałej, ponadczasowej roli i znaczenia Black Sabbath w muzyce.

AEROSMITH – Ostatni koncert w Polsce zagrali 20 lat temu 12-tego czerwca powracają w wielkim stylu. Sprzedali ponad 150 milionów egzemplarzy swoich albumów na całym świecie są legendami i ikonami swojego charakterystycznego stylu – mieszanki rocka i bluesa.

aerosmith black sabbath 2014 polska impact festival iii

Tak będzie wyglądać III edycja Impact Festivalu:

I dzień: BLACK SABBATH
II dzień: AEROSMITH

BILETY:

Bilety na pierwszy dzień imprezy już w sprzedaży!

Bilety na drugi dzień wejdą do sprzedaży 22 listopada o 10.00.

Bilety w cenach:
Trybuny 378 pln – 298 pln
GC EE* 440 pln
GC 330 pln
Płyta 220 pln
Osoby niepełnosprawne 220 pln

W sprzedaży na www.livenation.pl
Oferta VIP dostępna www.PerfectPR.pl

Strona festiwalu: https://www.facebook.com/ImpactFestivalPL

Bilety na drugi dzień Impact Festival od 22.11.2013 od 10:00 na www.LiveNation.pl

2 Komentarze Aerosmith w 2014r. w Polsce! – razem z Black Sabbath na Impact Festival III

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *