Mija rok odkąd Aerosmith powrócili wraz z albumem „Music From Another Dimension”, jednak krytykowana przez wielu fanów płyta najwyraźniej nie do końca ‚leży’ również jej twórcom. W wywiadzie dla VH1 Radio Network, Brad Whitford (gitarzysta) tak zreflektował się nad najnowsza muzyką swojego zespołu:

„Mamy aktualnie wiele do zarzucenia ostatniej płycie. Mamy poczucie, że… Sam nie wiem, czujemy, jakbyśmy trochę nie trafili w sedno i nie jestem pewien, co mogliśmy zrobić inaczej, ale czujemy, że powinniśmy byli coś inaczej zrobić, choć nie wydaje mi się, byśmy wiedzieli co takiego. Dobrze bawiliśmy się pracując nad nią, ale nie wiem, czy [zawarty na niej] materiał naprawdę to oddaje. Nie wiem… Może jesteśmy zbyt zamknięci w sposobie, jaki robimy pewne rzeczy. Nie wiem. Zrobiliśmy to niejako old-schoolowo i pomyśleliśmy, że szliśmy w dobrym kierunku, ale… Sam nie wiem. Nie wiem.”

W kwestii przyszłej muzyki Aerosmith dostaliśmy od Whitforda z kolei taki komentarz:

„Nadal w naszych żyłach płynie wiele kreatywności, więc nie wiem. Może poeksperymentujemy nieco bardziej w procesie twórczym itd. Tak więc nie wiem. Może musimy się cofnąć i zrobić nieco więcej… może wprowadzić nieco nowocześniejszych ludzi do współpracy i może wejść w kilka zakrętów. Sam nie wiem. Nie wiem.”

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *