Po odejściu z Warbringer gitarzysty Johna Laux i perkusisty Carlosa Cruz, przyszłość zespołu stanęła pod znakiem zapytania. W oświadczeniu zamieszczonym na Facebooku, gitarzysta zespołu, Adam Carroll zaprzecza pogłoskom.

Chciałbym oczyścić atmosferę nad Warbringer. Nie jesteśmy na drodze, którą jako członek Warbringer mógłbym określić końcem robienia muzyki i koncertowania. Jesteśmy po prostu pośrodku okresu w którym szukamy odpowiednich gości, aby stworzyć dobrą chemię w zespole, żebyśmy mogli kontynuować. To trwa, ale czas jest po naszej stronie i nie chcę pośpieszać czegokolwiek, żeby zapewnić, że wrócimy silniejsi, niż kiedykolwiek wcześniej! Więc bądźcie wyrozumiali. Są inne czynniki, na których musimy się skupić przed wyruszeniem w trasę z nowymi członkami zespołu. Zdecydowanie dojrzewa we mnie kolejny album i z chęcią będę więcej koncertował. Bierzemy tylko trochę czasu wolnego, żeby zebrać wszystkie kawałki w całość i stworzyć silniejszą bestię, niż wcześniej. Rock’n’roll!

Jest to jednak jak na razie oświadczenie samego Carrolla, do którego nie ustosunkowali się jeszcze pozostali członkowie Warbringer.

Adam Carroll (Warbringer) dementuje plotki na temat rozpadu zespołu

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *