Above Aurora, Dagorath – mini-trasa w październiku!

Above Aurora, Dagorath – mini-trasa w październiku!

Nowa generacja polskiego Black Metalu w natarciu. Above Aurora i Dagorath odwiedzą w październiku Warszawę, Łódź i Poznań. Jako specjalny gość wystąpi islandzki Vonlaus.

17 X – Warszawa, Chmury DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET

18 X – Łódź, Magnetofon DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET

19 X – Poznań, Pod Minogą DOŁĄCZ NA FB | KUP BILET

bilety:

  • 30zł (przedsprzedaż)
  • 40zł (w dniu koncertu)

dostępne na lefthandsounds.org/bilety

Above Aurora (black metal, Pagan Records)

Założony w Poznaniu, a rezydujący obecnie w Reykjaviku zespół zadebiutował pochodzącym sprzed dwóch lat albumem “Onwards Desolation”, prezentując wypełniony pesymizmem, transowy Black Metal. Na początku tego roku, Above Aurora przypomnieli o sobie minialbumem “Path to Ruin”, zmiksowanym przez Stephena Lockharta w Studio Emissary (Svartidauđi, Slidhr, Rebirth of Nefast, Sinmara). Trans, oszczędność w środkach ekspresji i niezgłębiony chłód – oto wyróżniki obecnego stylu AA.

https://www.facebook.com/aboveaurorapl/

“Abyssal Hades”: https://youtu.be/ia6Uk0_ur5E

Dagorath (black metal, Under the Sign of Garazel Prod.)

Trupia aura, piwniczne widziadła, odór stęchlizny i opętanie – to zaledwie najważniejsze cechy, które sprawiły, że bydgoski Dagorath od chwili debiutu imienną demówką (2016) wymieniany jest jako jedno z największych odkryć rodzimego Black Metalu. Ostatnie dwa lata przyniosły dwa kolejne wydawnictwa – najpierw duży album “Glare of the Morning Star” (2017) oraz polskojęzyczną EPkę “Evil is the Spirit” (2018), na której kwartet zaskakująco, ale w sposób nie budzący wątpliwości rozwija estetykę obskurnej ekstremy spod czarciego sztandaru.

https://www.facebook.com/dagorathpl/

“Przedświt”: https://youtu.be/Pfu_pLajXPk

Vonlaus (black metal – Islandia, Vánagandr/Mystískaos)

Vonlaus to islandzcy debiutanci z jednym demo na koncie, które zawiera trzy utwory surowego i depresyjnego black metalu. Zimny i posępny klimat Islandii idealnie odbija się w ich kompozycjach. Mimo stricte podziemnego charakteru zespołu, debiutancki materiał odbija się coraz szerszym echem, a nowe utwory są w przygotowaniu.

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Koncerty
Riverside zagra w Poznaniu

Riverside wyrusza na trasę koncertową „WASTE7AND TOUR 2018” promującą najnowszy album Riverside zatytułowany „Waste7and”, który ukaże się pod koniec września......