Parę dni temu serwis GuySpeed opublikował toplistę stu najgorętszych kobiet na rok 2014. Na pokaźnej liście uplasowało się kilka pań z rockowo-metalowego świata.

100.
butcherbabies
Miejsce setne zajęły wokalistki zespołu Butcher Babies, Heidi Shepherd i Carla Harvey. Dziewczyny są znane z ostrego, wyzwolonego looku, dzięki któremu liczba ich fanów rośnie z dnia na dzień.

93.
Huntress Jill Janus Coloratura
Na tej pozycji znalazła się Jill Janus, wokalistka grupy Huntress, założonego w 2007 roku. Pomyślelibyście, że ta zmysłowa blondynka dysponuje głosem ostrym jak brzytwa?

90.
hale2
Ta liczba okazała się szczęśliwa dla Lzzy Hale, wokalistki i gitarzystki formacji Halestorm, która działa od 1998 roku. Rockowa frontmanka pozyskała mnóstwo sympatii, ponieważ jest szczerą i szaloną „dziewczyną z sąsiedztwa”.

82.
Orianthi
Zdaje się, że ona urodziła się z gitarą w dłoni. Niezwykle uzdolniona Orianthi Panagaris to gitarzystka, wokalistka oraz kompozytorka. Solówki w jej wydaniu są po prostu wyjątkowe.

81.
cristina
Na liście znalazła się również Cristina Scabbia, wokalistka Lacuny Coil (a na koncie ma również współpracę m.in. z Megadeth czy Apocalypticą). Włoszka, mimo 41 lat, wcale nie odbiega od młodszych koleżanek i nadal zachwyca śródziemnomorską urodą.

69.
url
Ten wcale nie wywołujący skojarzeń numerek przydzielono Marii Brink, założycielce, wokalistce i pianistce zespołu In This Moment, specjalizującego się w metalu alternatywnym. Maria Brink ma anielską urodę, ale śpiewa niczym diablica.

14.
taylor
Taylor Momsen, która zajęła wysokie miejsce 14, to 20-letnia aktorka, modelka oraz piosenkarka. Obecnie najbardziej jest znana z zespołu The Pretty Reckless, gdzie śpiewa i grywa na gitarze. Taylor twardo się trzyma swego niebanalnego wizerunku rockowej dziewczyny z pazurem.

Zaledwie 7/100 miejsc nie jest szokującym wynikiem. A kogo WY byście umieścili na liście?

1 Comment 8 metalowych wokalistek wśród 100 najgorętszych kobiet roku 2014

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *