Jeff ‚Mantas’ Dunn, członek oryginalnego składu legendy black metalu, zespołu Venom, opublikował ostatnio oświadczenie, w którym zajął stanowisko co do pojawiających się ostatnio plotek dotyczących powrotu oryginalnego składu zespołu. Całość oświadczenia możecie przeczytać tutaj. Tłumaczenie najistotniejszych fragmentów znajdziecie poniżej.

Prawie rok temu otrzymałem telefon od oryginalnego managementu Venom, dotyczący możliwości powrotu pierwotnego składu grupy.  Odpowiedziałem im, że jestem otwarty na rozmowy, ale ani przez chwilę nie wierzyłem w taką możliwość z powodu tego, co w przeszłości wydarzyło się pomiędzy nami.

Jak wiecie, Conrad ( Conrad ‚Cronos’ Lant, wokalista i basista Venom) aktywnie nagrywał i koncertował pod szyldem Venom a ja z kolei byłem i wciąż jestem zajęty M-Pire Of Evil.

W miarę upływu czasu pogłoski narastały bez żadnego wkładu mojego lub Conrada  i stało się dla mnie oczywiste, że musimy się ze sobą jakoś porozumieć. Jako że nasze kariery wciąż trwają podjąłem decyzję by się z nim skontaktować i usłyszeć odpowiedź, która ograniczyłaby się do prostego ‚tak’ lub ‚nie’.

Pozwolę sobie zacytować tylko jedno zdanie z odpowiedzi Conrada, ponieważ reszta naszych rozmów była prywatna. Odpowiedział mi w ten sposób: „Osobiście nie jestem wcale zainteresowany ponowną współpracą z oryginalnym składem”.

Takiej odpowiedzi spodziewałem się od samego początku i jest to coś co w pełni rozumiem i szanuję.

Jeff 'Mantas' Dunn (ex-Venom): "Nie będzie powrotu Venom w oryginalnym składzie"

 

Napisz, co o tym myślisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *